İşlerinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu!

  • Google Ads Reklam, google tarafından sunulan reklam hizmetidir. Reklam veren firma ve kullanıcıların reklamları, belirlenen arama kelimeleriyle ilişkilendirilir. Bu sayede google arama motorlarındaki ilk sayfalardaki arama sonuçlarında en üstte ve en altta reklamlarınız görüntülenir.

 

  • Görsele baktığımızda örnek google arama sonuçları (SERP) görüyoruz. Görüldüğü gibi doğal arama sonuçlarının üstünde reklam yer alıyor. Google Ads, tam olarak bu hizmeti sunmaktadır.

 

  • Google, reklamları daima ilk sırada göstermeyi garanti etmez. Bunun en önemli sebebi, rekabet alanı oluşturmak ve tüm reklam verenlerin fayda sağlayabileceği bir hizmet sunmaktır. Böyle bir algoritma olsa da, parametrelerin doğru şekilde uygulanması halinde çoğunlukla ilk sırada görüntülenmeniz mümkün.

Neden Google Ads Reklam Vermeliyim?

En İyi Reklam Platformu

Google reklamları, internet üzerindeki en iyi ve en verimli reklam platformudur. Bu sayede reklamlarınız en iyi platformda yerini alır.

Hedef Kitlenizi Doğrudan Yakalar!

Belirlediğiniz konumda belirlediğiniz anahtar kelimeleri aratan kişilerde görüneceği için her arama sonucunda yeni bir müşteri edinme imkanı oluşur.

Müşteri Portföyünüzün Genişlemesini Sağlar!

Daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Bu sayede işletmenizi daha kolay şekilde büyütebilir ve daha fazla müşteri kazanabilirsiniz.

Rakiplerinizin Önünde Yer Almasını Sağlar!

Web siteniz, markanız veya isminiz, doğrudan rakiplerinizin önünde yer alır. Bu sayede onlara karşı büyük bir üstünlük kurmuş olursunuz.

Bilinirliğiniz Artar!

Google reklamlarında yer almanız, daha fazla kitle tarafından görüntüleme almak anlamına gelir. Bu sayede popülerliğiniz artar.

Google Reklam Danışmanlığı

 

Gönder