Web Tasarım

Goiz Dijital olarak yenilikçi web tasarım hizmetlerimiz ile işlerinizi büyütmenizi ve daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizlere mobil uyumlu, yenilikçi tasarıma sahip, modern, whatsapp ve arama gibi hızlı iletişim entegrasyonlarının yer aldığı, SEO uzmanlarımız tarafından optimize edilerek Google’da ön sıralarda yer almanızı sağlayacak profesyonel web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web tasarım, kurumsal kimliğin ve işletmelerin en önemli parçalarından biridir. İşletmelerin kurumsal kimliğini yansıtma aşamasında ve hizmet araştırmasında işletmeyi en iyi şekilde yansıtabilecek, görsel tasarım başta olmak üzere mobil, tablet ve benzeri elektronik tüm cihazlara uyumlu responsive görüntü sunabilir olması önemli rol oynar.

Bir projeniz mi var?

İşletmelerin veya markaların internet ortamında tanıtımı ve bilinirliğini sağlayan web siteleridir. Kurumsal web sitesi, işletmenin sunmuş olduğu ürün veya hizmetlere uygun yapıda olması ve ziyaretçilerin o web sitesinde istediği bilgiye kolay şekilde ulaşabiliyor olması oldukça önemlidir. Kurumsal web sitesinde işletme tarafından sunulan hizmet ve ürünler, sürdürdüğü faaliyetler, işletmenin var oluş sebebi, kuruluş hikayesi, misyon ve vizyon bilgisi, iletişim bilgileri gibi önemli ve ulaşılmak istenen bilgilere yer verilir.

Nasıl Bir Web Sitesi Sunuyoruz?

  • Goiz Dijital daima yenilikçi, özgün, sade, hızlı, marka imajınızı olumlu yönde etkileyecek tasarımlar sunar. Tüm bunları gerçekleştirirken arama motorlarında sizi yükseltecek SEO kurallarına dikkat eder, en iyi optimizasyon ile web sitenizden maksimum verim almanızı sağlar.

Rakiplerinizin Daima Bir Adım Önünde Olun!

Goiz Dijital olarak, hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana hedefimiz sadece web site tasarımı sunmak değil, aynı zamanda işletmelerin o web sitesinden maksimum fayda elde etmesini sağlamak ve bunu misyon edinmektir. Bu doğrultuda hazırladığımız web siteleri, profesyonel SEO uzmanları tarafından optimize edilerek, web sitesinden daha iyi performans almanızı, daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktadır. Öncelikli ilkemiz daima müşteri memnuniyeti olup, profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerden olumlu dönüşler almaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken sizlere kusursuz bir web sitesi ile birlikte ömür boyu destek sunmaktayız.

Neden Kurumsal Web Sitesine Sahip Olmalısınız?

Kurumsal web siteleri, işletme veya markaya duyulan güveni arttırır, kurumsal kimliğin ve markanızın tanıtımını maksimum düzeye çıkartır. Gerçekleştirdiğiniz faaliyetler ve sunduğunuz hizmetler ile daha geniş bir kitle tarafından farkedilmenizi sağlar. Bu sayede müşteri portföyünüzün genişlemesine olanak tanır. Günümüzde bir çok kişi, ürün ve hizmet alırken internet araştırması yapmaktadır. Eğer bir web siteniz varsa, arama gerçekleştiren kişiyi portföyünüze ekleme ve kazandırma imkanınız oluşmaktadır. Eğer web siteniz yoksa, olası bir müşteriyi rakiplerinize kaptırmanız mümkün. Web sitenizin olması, gerekli optimizasyonlar eşliğinde arama motorlarında yer alması, işletmenizin büyümesine, aktif faaliyetlerin sürdürülebilir olmasına doğrudan etki eder.

Web Sitesi Yapım Aşamaları

  • Ön Hazırlık: Hizmet alanınıza en uygun ve doğru olabilecek web sitesini hazırlamak için büyük çaba harcıyoruz. Bunun için öncelikli olarak hedefinizi ve isteklerinizi değerlendiriyoruz. Ardından çalışma ekibimiz, hizmet verdiğiniz sektöre yönelik detaylı bir araştırma yaparak, A’dan Z’ye bilgi edinip rapor hazırlamaktadır. Akabinde bu rapor tasarım ekibine aktarılıyor.
  • Tasarım: Hazırlanan rapor eşliğinde isteklere yanıt verebilecek, hedefinize en uygun, site ziyaretçilerini etkileyecek, kullanışı kolay, karışıklıktan uzak, işletme kalitesini yükselterek prestijinizi arttıracak ve maksimum verim sağlayabilecek, sadece size özel tasarımı oluşturmaya başlıyoruz.
  • Optimizasyon: Tasarımın tamamlanmasının ardından iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Site içi entegrasyonların stabil olarak hatasız şekilde çalışmasının sağlanması, site hızı, güvenlik ayarları, arama motoru optimizasyonu (SEO), en verimli şekilde gerçekleştirilmektedir.
  • 7/24 Destek: Yapım aşamalarının sona ermesiyle birlikte siteniz hazır hale gelecektir. Ekibimiz sitenizle ilgili 7/24 size destek sunmaya devam edecek. Ayrıca sunmuş olduğumuz arama motoru optimizasyonu, Google reklamları ve harita seo gibi farklı hizmetlerle işletmenizi büyütmek için daima yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın!

Hayalinizdeki web sitesi için bizimle çalışmak ister misiniz?

 

Gönder